UPRAVIT POZADÍ

Multisál


TRX, Kruhový trénink, Jumping, BOSU, Pilates, Fitbox, Bodyform, Piloxing, Deep Workout, HIIT, Břišní pekáč, Pump… a další zajímavé lekce probíhají právě v tomto prostorném, super audiem, barvami a energií nabitém multifunkčním sále.

V Multisále se nemusíte bát o kotníky, kolena, záda… prostě o svůj pohybový aparát. Pod nohama totiž máte skvělou podlahovou krytinu Pavigym, která maximálně tlumí doskoky a to až do 60 %. Pavigym má navíc antibakteriální úpravu a je netoxický. Podlaha Pavigym Aerobic je vyrobena za pomoci speciální technologie, jejímž výsledkem je vysoká bezpečnost a efektivita využití energie. Pavigym tak umí vrátit část dopadové energie do následného odrazu.

Dalším plus pro Pavigym Aerobic je jeho povrch, který zaručuje optimální přilnavost. To znamená, že podlaha nepodkluzuje a zároveň nebrání pohybu při otáčení a skocích. Nadupaný audio systém napojený na světelné efekty Vás zaručeně dostane do správného tempa. Pro všechny druhy cvičení jsou k dispozici kvalitní a originální pomůcky: Reebok, TRX®, Jumping®, BOSU® Balance Trainer… 

MOŽNOST VYUŽITÍ: 

Zumba

Lekce zumby spojuje tradiční aerobní cvičení se základními kroky salsy, merengue, cumbie, reggaetonu a dalších.

PAB trénink

Atletický kruhový trénink, cvičeni vlastní vahou s atletickými prvky. Trénink na spalovani tuků a zvýšení fyzičky. Pro začátečníky i pokročilé borce. Hodina plná zábavy a sportu.

SM systém

Funkční Stabilizace a Mobilizace páteře. Cvičí se převážně s napínacími lanky, která kladou odpor. Jde o vyváženou kombinaci posilovacích a protahovacích cviků, které vedou k odstranění či výraznému omezení zdravotních potíží jako bolestivost zad, skolióza páteře, svalové disbalance, problémy s meziobratlovými ploténkami apod. Doporučujeme klientům se sedavým zaměstnáním a zejména klientům po úrazech a operacích páteře.

Jumping

Zábavné a efektivní cvičení na speciálních trampolínkách za hudby. Závěr hodiny obsahuje posílení problémových partií. 

Bosu®

Cvičení na speciálním gumovém "polštáři". Zpevníte si břišní a zádové svaly, i ty hluboké! Posílíte schopnost koncentrace a koordinace, čímž se naučíte lépe kontrolovat své pohyby.

Balantes/ Pilates

Koordinační posilovací a protahovací cvičení prováděné převážně na podložkách s využitím overballů (malé, měkké míče). 

Step Aerobic

Choreografická "spalovací" lekce, která díky využití stepů zintenzivní zapojení svalů dolní poloviny těla. Lekce nejsou choreograficky náročné, proto jsou vhodné i pro začátečníky. 

FITBOX® 

Skupinové, zábavné a energeticky náročné cvičení, kombinující boxování a kopy na speciálně upravených boxovacích totemech. Při Fitboxu se prostě vyřádíte! 

Piloxing

Žhavá novinka, která nedávno dorazila do českých fitcenter. Jedná se o efektivní spojení pilates a boxu se zařazením některých prvků z baletu. 

TRX

Cvičení se systémem závěsných TRX popruhů nabízí na malém prostoru jeden z nejúčinnějších funkčních tréninků, při kterém v krátké době zesílí kompletně všechny svaly v těle včetně hlubokých! 

HIIT Workout - HIIT

je multifunkční trénink, v němž se střídají intervaly vysoké a nízké intezity. HIIT je považován za mnohem účinější cvičení, než běžné kardio, protože intenzita je vyšší a jste schopni zvýšit jak vaši aerobní a anaerobní vytrvalost při spalování více, než kdykoli předtím.

Double workout

Double workout je cvičení ve dvojicích v podobě kruhového tréninku. Stanoviště jsou sestavena tak, aby došlo k posílení svalů celého těla a zlepšení fyzické kondice. Cvičení probíhá jak s použitím cvičebních pomůcek (činky, TRX, bosu, flowin,…) tak s vlastní vahou těla a s odporovou silou cvičebního partnera. Lekce je určena jak pro ženy tak pro muže, jak pro pokročilé tak pro úplné začátečníky. Přijít můžete ve dvojici ale také samostatně. 

Body Pump FX® 

Pokud Vás nudí zvedání vah v posilovně a při tom byste rádi svaly lehce "napumpovali", zkuste Pump! Jde o cvičení na hudbu s lehkými činkami a kotouči v kombinaci s klasickými výpady či třeba stepy. 

Move-it 

Vysoce funkční kruhový trénink spojující klasická i ta nejmodernější cvičení: TRX, fitbox, bosu, švihadlo, medicimbal, překážky, sedy/lehy, činky, lodní lano a spousta dalších. Každá lekce je originál! Kruhový trénink je sestaven pokaždé jinak, proto pokud budete hodiny navštěvovat pravidelně, dostanete se do neskutečné fyzické kondice. 

Břicho, hýždě

Cvičení zaměřené na zpevnění hýždí a břicha. ### Dance Aerobic - Vychází ze základních kroků aerobiku, je však obohacen o taneční prvky. 

Dance Joga

Spojení Power Jogy a tance s choreografií plynulých a ladných pohybů na krásnou relaxační hudbu. 

Power Joga

Nabízí pozoruhodně přesný a léčebný systém ásana (cviků, protažení nebo poloh), které tělo posílí, protáhnou a uvolní.


loader